Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
TCL 85T69C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
700,00 €
Tarne
85 ” | LCD | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 31 kg
| Brand | TCL |
|---|---|
| MPN | 85T69C |
| Internet TV | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| DVI port | No |
| HDCP | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF connector type | F, IEC |
| Auto volume leveller | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| ECO mode | Yes |
| Sleep timer | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| 3D | No |
| Digital Living Network Alliance'i (DLNA) sertifikaat | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Vahelduvvoolu (toide) sisse | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Samsung Bixbyga | No |
| Töötab Apple Siriga | No |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Reguleeritav kapi alus | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1890 mm |
| Laius (alusega) | 1890 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi valmis | Yes |
| Kaal (ilma aluseta) | 30.3 kg |
| Kaal (koos alusega) | 3.07 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Ambient valgus | No |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Garantiikaart | Yes |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Apple HomeKit toetus | No |
| Toetatud helivormingud | MP3, WMA |
| Video tellitava teenuse (VOD) tugi | Yes |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Toetatud videovormingud | AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Automaatne kanalite otsing | Yes |
| Videorakendused | Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO, HBO Max, PLEX, Paramount+, Twitch, Youtube TV |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB salvestamine | No |
| Põhiline hotellirežiim | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| Patareid kaasas | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 31 |
| Ühik arvutatud maht | 0.4740625 |
| Üksuse kasti laius | 0.185 |
| Aku tehnoloogia | Alkaline |
| Üksuse kasti pikkus | 2.05 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.25 |
| Aku kaal | 15 g |
| Kaasas teleriraam | No |
| TV raami värv | Black |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth profililid | A2DP, HID |
| Sirvimine | Yes |
| Ajanihe | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud Chromecast | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Calman valmidus | No |
| Teleteksti funktsioon | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Värvi nimi | Black |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Subtiitrite funktsioon | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR), Game Master |
| RMS nimivõimsus | 30 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | T-link |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 300 kWh |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 63 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1086 mm |
| Saatekasti sügavus | 205 |
| Kuva diagonaal | 2.16 m (85") |
| Päritoluriik | Poland |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 1 pc(s) |
| Sügavus (alust kasutades) | 372 mm |
| Progressiivne skaneerimine | Yes |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1152 mm |
| Toote netokaal | 31 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 150 kWh |
| Soundbar kaasas | No |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 216 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| E-manuaal | Yes |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Mega Contrast |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Ekvalaiser | Yes |
| Toetatud pildivormingud | BMP, HEIF, JPG, PNG |
| Püsivara uuendatav | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Hotellirežiim | No |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | 85T69C |
| Programmeerimisperiood | 8 day(s) |
| Mudeli nimi | 85T69C |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1245 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Sisse/välja taimer | Yes |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | TCL AiPQ Processor |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 185 mm |
| LED taustavalgus | Yes |
| Põhikarbi (välimise) laius | 2045 mm |
| Sissejuhatuse aasta | 2026 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-LED |
| Mobiilne kõrglahutusega link (MHL) | |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 46 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 1245 mm |
| Paigalduskomplekt | No |
| Pakendi laius | 2045 mm |
| Saatekarbi kaal | 31 |
| Paneeli paigaldusliides | 600 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Google TV |
| Reageerimisaeg | 15 ms |
| Kaubaaluse brutolaius | 2.2 m |
| Saatekarbi kõrgus | 125 |
| Paki kaal | 46 kg |
| Kaasas nutikas kaugjuhtimispult | Yes |
| Spordirakendused | BBC Sports |
| Saatekasti laius | 18.5 |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Muusikarakendused | Deezer, Spotify, Tidal, YouTube Music, TuneIn |
| Pilt pildis | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | No |
| Tuunerite arv | 1 tuner(s) |
| Ekraanimenüü keelte arv | 29 |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | PPI (Picture Performance Index) 3400 |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 1 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 12.0 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| PC heli sisend | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
METZ 75” QLED 4K Ultra HD teler 75MQE8000Z
● Laost otsas572,36 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas701,23 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE65LS03FAUXXH | 65” QLED 4K Smart TV | The Frame | Tizen | UHD
● Laost otsas649,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE75Q80DATXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas690,00 € -
Väljamüüdud 
LG 86” 4K teler 86UR78GC
● Laost otsas660,32 €

