Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Samsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
690,00 €
Tarne
55 ” | Neo QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Anti-glare screen Yes | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 20.6 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE55QN90DATXXH |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220-240 V |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1227.4 mm |
| Laius (alusega) | 1227.4 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 17.7 kg |
| Kaal (koos alusega) | 20.6 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Hääljuhis | Yes |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 4.2.2 channels |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Videorakendused | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, NOW TV, Netflix, RTL XL, Rakuten TV, Samsung TV Plus, Sky Online, YouTube |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Ultimate UHD Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 24.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1965/0.2046 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.435 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.83 |
| TV võtme toetus | Yes |
| TV algatab peegeldamise | Yes |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Kategooria kood | TVP |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Värvi nimi | Titánfekete |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| RMS nimivõimsus | 60 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toetatud kuva värskendussagedus | 144 Hz |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 174 kWh |
| Statiivi laius | 38.8 cm |
| Seisaku sügavus | 23.7 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 269 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 705.6 mm |
| Saatekasti sügavus | 143.5 |
| Kuva diagonaal | 139.7 cm (55") |
| Sügavus (alust kasutades) | 237 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 768.2 mm |
| Toote netokaal | 20.6 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 77 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 138 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | Neo QLED |
| E-manuaal | Yes |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Quantum Matrix Technology |
| Ökosensor | Yes |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Raamita disain | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | QE55QN90DAT |
| Müra vähendamine | Yes |
| Mudeli nimi | QE55QN90DATXXH |
| Algne värskendussagedus | 100 Hz |
| Pakendi kõrgus | 826 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Energiatarve (max) | 225 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Neural Quantum Processor 4K Gen 2 |
| Sissejuhatuse aasta | 2024 |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1448 mm |
| Saatekarbi kaal | 24.8 |
| Paneeli paigaldusliides | 200 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E |
| Saatekarbi kõrgus | 83 |
| Paki kaal | 26.2 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 77 W |
| Saatekasti laius | 16.5 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Tuunerite arv | 2 tuner(s) |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 27 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | Tizen™ Smart TV |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE55S85DAEXXH | 55” OLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas670,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDHisense 75U7QPRO | 75” ULED 4K Smart TV | UHD
● Laost otsas710,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7172UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas714,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7192UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas715,00 € -
Väljamüüdud 
METZ 75” QLED 4K Ultra HD teler 75MQE8000Z
● Laost otsas572,36 € -
A
T
GFTCL 85T69C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laos (15)700,00 €

