Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

LG 86” 4K teler 86UR78GC
660,32 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
225CI | Working width 240 mm | Shredding size 4 x 38 mm | Shredding type Cross shredding | Shredding paper clips Yes | Anti-jam mechanism Yes | Basket capacity 600 sheets | Basket volume 60 L | Castor wheels Yes | Shredding speed 4800 mm/min | Duty cycle 60 min | Credit cards shredding Yes | Paper shredding Yes | Shredding staples Yes | Weight 37.6 kg
| Brand | FELLOWES |
|---|---|
| MPN | 4622003 |
| Paper shredding | Yes |
| Security level (paper) | P-4 |
| Shredding size | 4 x 38 mm |
| Shredding speed | 4800 mm/min |
| Shredding type | Cross shredding |
| Töölaius | 24 cm |
| Laius | 435 mm |
| Kaal | 37.6 kg |
| Ummistusvastane mehhanism | Yes |
| Kokkuvõte | Fellowes 225Ci. Shredding type: Cross shredding, Working width: 24 cm, Shredding size: 4 x 38 mm. Width: 435 mm, Depth: 450.9 mm, Height: 781.1 mm |
| Automaatne sisse/välja lülitamine | Yes |
| Autostop kinnikiilumisel | Yes |
| Korvi mahutavus | 600 sheets |
| Korvi maht | 60 L |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 44.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2905 |
| Üksuse kasti laius | 0.56 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.91 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.57 |
| Kasti täis oleku indikaator | Yes |
| Pöörlevad rattad | Yes |
| Kategooria kood | SHD |
| Toote värv | Black, Silver |
| Sügavus | 450.9 mm |
| CD-de purustamine | Yes |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Turvalisus | SafeSense |
| Töötsükkel | 60 min |
| Kõrgus | 781.1 mm |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Mudeli nimi | 225Ci |
| Kirjaklambrite purustamine | Yes |
| Power save režiim | Yes |
| Purustusvõime | 24 sheets |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas701,23 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFTCL 85P8K | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas740,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED42C42LA | 42” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas675,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE65LS03FAUXXH | 65” QLED 4K Smart TV | The Frame | Tizen | UHD
● Laost otsas649,90 € -
A
T
GGLG 86QNED80A3A | 86” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laos (3)685,00 €