Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung QE75Q80DATXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
685,00 €
Tarne
75 ” | QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 32.7 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE75Q80DATXXH |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF connector type | F, IEC |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Slim fit wall mount support | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Aktiivne häälevõimendi (AVA) | Yes |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1670.6 mm |
| Laius (alusega) | 1670.6 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 32.7 kg |
| Kaal (koos alusega) | 37.9 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Ambient režiim | Ambient Mode+ |
| Hääljuhis | Yes |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 2.2 channels |
| Videorakendused | Samsung TV Plus |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Supreme UHD Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 33 |
| Ühik arvutatud maht | 0.3892/0.4004 |
| Üksuse kasti laius | 0.185 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.87 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.125 |
| Raami tüüp | 3 Bezel-less |
| TV võtme toetus | Yes |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Kategooria kood | TVP |
| Värvi nimi | Eclipse Silver |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Mängu funktsioonid | Dynamic Black EQ, Game Bar, Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Surround Sound, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 40 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Silver |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Quantum HDR+ |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 324 kWh |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | 2.0.3, Yes |
| Stendi tüüp | Center stand |
| Sügavus (ilma aluseta) | 47.1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 958.3 mm |
| Saatekasti sügavus | 187 |
| Kuva diagonaal | 190.5 cm (75") |
| Sügavus (alust kasutades) | 313.5 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1018.9 mm |
| Toote netokaal | 32.7 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 134 kWh |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| Ökosensor | Yes |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Raamita disain | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | QE75Q80DAT |
| Algne värskendussagedus | 100 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1120 mm |
| Pakendi sügavus | 186 mm |
| Energiatarve (max) | 390 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Neural Quantum Processor 4K Gen 2, Samsung Real Depth Enhancer |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2024 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-LED |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1872 mm |
| Saatekarbi kaal | 33 |
| Paneeli paigaldusliides | 400 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Saatekarbi kõrgus | 112.5 |
| Paki kaal | 47.6 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 134 W |
| Saatekasti laius | 18.5 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| Kõlarite arv | 2 |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Tuunerite arv | 2 tuner(s) |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE65QN85FAUXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas661,22 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas690,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75Q67DAUXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas702,34 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG 65QNED93A6A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas712,00 €

