Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
701,23 €
Tarne
55 ” | OLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 16 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | OLED55C41LA |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | No |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| WiSA valmis | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1222 mm |
| Laius (alusega) | 1222 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 14.1 kg |
| Kaal (koos alusega) | 16 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Toetatud helivormingud | AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Ühik Arvutatud kaal | 28.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1968/0.2319 |
| Üksuse kasti laius | 0.207 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.35 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.83 |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 162 kWh |
| Statiivi laius | 47 cm |
| Seisaku sügavus | 23 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 45.1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 703 mm |
| Saatekasti sügavus | 135 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 139.7 cm (55") |
| Sügavus (alust kasutades) | 230 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Kõrgus (koos alusega) | 757 mm |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | Dolby Atmos®, ThinQ™ |
| Toote netokaal | 16 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 81 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 139 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | OLED55C41LA |
| Müra vähendamine | No |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Nutikad režiimid | Cinema, Filmmaker, Game, Sports, Vivid |
| Pakendi kõrgus | 810 mm |
| Pakendi sügavus | 187 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Sissejuhatuse aasta | 2024 |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1360 mm |
| Saatekarbi kaal | 28.5 |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Saatekarbi kõrgus | 83 |
| Paki kaal | 21.3 kg |
| Saatekasti laius | 20.7 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | OLED Motion |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | webOS 24 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE65QN85FAUXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas661,22 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG 65QNED93A6A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas712,00 € -
A
T
GFTCL 85T69C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laos (15)700,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSony KD55X85LAEP | 55” 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas740,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE75Q80DATXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 €

