Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 98UT91006LA | 98” LED 4K Smart TV | webOS | UHD
1 080,00 €
Tarne
98 ” | LED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 61.2 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 98UT91006LA |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| DVD player | No |
| Teletext | 2000 pages |
| EPREL Version Number | 1 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Töötab Google Assistantiga | No |
| Töötab Samsung Bixbyga | No |
| Töötab Apple Siriga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 2182 mm |
| Laius (alusega) | 2182 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 61.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 65.1 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Digital |
| Heli väljundkanalid | 2.2 channels |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Toetatud videovormingud | HEVC, VP9 |
| Videorakendused | Amazon Prime Video, Apple TV, DAZN, Disney+, RaiPlay, Rakuten TV, YouTube |
| VESA kinnitus | Yes |
| Põhiline hotellirežiim | No |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 103 |
| Ühik arvutatud maht | 1.019 |
| Üksuse kasti laius | 0.27 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.33 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.62 |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth profililid | A2DP |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Ajanihe | No |
| Sisseehitatud subwoofer | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Teleteksti funktsioon | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Sertifitseerimine | Lativù 4K |
| Subwooferi RMS-võimsus | 20 W |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Subtiitrite funktsioon | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 40 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 442 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiivi laius | 182.6 cm |
| Stendi tüüp | Legs stand |
| Seisaku sügavus | 46.5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 110.4 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1258 mm |
| Saatekasti sügavus | 233 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 2.49 m (98") |
| Päritoluriik | Poland |
| Sügavus (alust kasutades) | 464.6 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Pildiprotsessor | α8 AI Processor 4K |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1358 mm |
| Toote netokaal | 61.2 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 199 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 248 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI versioon | 2.0 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Hotellirežiim | No |
| Programmeerimisperiood | 8 day(s) |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Nutikad režiimid | Cinema, Energy saving, Filmmaker, Game, Sports, Vivid |
| Pakendi kõrgus | 1633 mm |
| Pakendi sügavus | 285 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-LED |
| Pakendi laius | 2395 mm |
| Saatekarbi kaal | 103 |
| Paneeli paigaldusliides | 800 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Saatekarbi kõrgus | 162 |
| Paki kaal | 10.3 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 199 W |
| Saatekasti laius | 27 |
| Pilt pildis | No |
| Kõlarite arv | 4 |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 37 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 24 |
| Protsessori tuumad | 4 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFSony KD55X85LAEP | 55” 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas740,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas690,00 € -
A
T
GFLG 86UR78GC | 86” LCD 4K Smart TV | webOS | UHD
● Laos (1)630,00 € -
A
T
GFTCL 85T69C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laos (15)700,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud 
LG 86” 4K teler 86UR78GC
● Laost otsas660,32 €

