Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Sony KD55X85LAEP | 55” 4K Smart TV | Google TV | UHD
740,00 €
Tarne
55 ” | LCD | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 17.4 kg
| Brand | SONY |
|---|---|
| MPN | KD55X85LAEP |
| Internet TV | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| DVI port | Yes |
| HDCP | Yes |
| RS-232C ports | 1 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Miracast | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| ECO mode | Yes |
| Sleep timer | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Adaptiivne helijuhtimine (ASC) | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1227.4 mm |
| Laius (alusega) | 1227.4 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 16.3 kg |
| Kaal (koos alusega) | 17.4 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC M, PAL M |
| Hääljuhis | Yes |
| Rakenduste levitamise platvorm | Google Play |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS Digital Surround |
| Toetatud helivormingud | 3G2, 3GA, AAC, AAC+, AC3, MP3, MP3 VBR, MP4 |
| Heli (V/P) sisend | 1 |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Toetatud videovormingud | 3GP, 3GPP, AVC, AVI, AVS, DIVX, MP4, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG2-PS, MPEG2-TS, MPEG21, MPEG4, MPEG4-ASP, MPEG4-SP, MPEG‑4 Part 2, MxPEG, SVI, WEBM, WMA |
| Automaatne kanalite otsing | Yes |
| Videorakendused | 4oD, All 4, Amazon Prime Video, Apple TV, BBC iPlayer, DAZN, Disney+, Freeview Play, ITV Hub, My5, Rakuten TV, Vimeo, YouTube |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Local Dimming |
| Põhiline hotellirežiim | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Universaalne juhend | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 24 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1814 |
| Üksuse kasti laius | 0.16 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.35 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.84 |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth profililid | AVRCP, HDP, HID, HOGP, SPP |
| Bluetooth versioon | 4.2 |
| Toetatud brauser | Vewd |
| Sirvimine | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Pööratav alus | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Toetatud videorežiimid | 480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Toetatud TV sagedusalad | CATV, UHF, VHF |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Subtiitrite funktsioon | Yes |
| Komposiitvideo sisse | 1 |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toetatud kuva värskendussagedus | 24 Hz, 30 Hz, 60 Hz, 120 Hz |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 102 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Stendi tüüp | Legs stand |
| Stendi värv | Black |
| Sügavus (ilma aluseta) | 72 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 708.3 mm |
| Saatekasti sügavus | 135 |
| Kuva diagonaal | 139.7 cm (55") |
| Sügavus (alust kasutades) | 338 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | ATSC |
| Kõrgus (koos alusega) | 783.3 mm |
| Toote netokaal | 17.4 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 76 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 139 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI kiirlüliti | Yes |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI versioon | 2.0/2.1 |
| HID tugi | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Hotellirežiim | Yes |
| Vanemlik kontroll | Yes |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | KD-55X85L |
| Müra vähendamine | Yes |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | Dolby Audio |
| Nutikad režiimid | Cinema, Custom, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Game, Graphics, Movie, Photo, Standard, Vivid |
| Pakendi kõrgus | 847 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Sisse/välja taimer | Yes |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Sony 4K HDR Processor X1, Sony 4K X-Reality PRO, Sony XR Triluminos Pro |
| Sissejuhatuse aasta | 2023 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-LED |
| Pakendi laius | 1362 mm |
| Saatekarbi kaal | 24 |
| Paneeli paigaldusliides | 200 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Android TV |
| Saatekarbi kõrgus | 84 |
| Paki kaal | 24 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 178 W |
| Kaasas nutikas kaugjuhtimispult | Yes |
| Spordirakendused | BT Sport |
| Saatekasti laius | 16 |
| Muusikarakendused | Classic FM, YouTube Music |
| Kõlarite arv | 2 |
| Tuunerite arv | 1 tuner(s) |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motionflow XR 960 Hz |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 1 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | Android TV |
| PC heli sisend | Yes |
| Elustiilirakendused | Facebook, Google Talk, Skype |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE65QN85FAUXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas661,22 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86UR781C0LB | 86” 4K Smart TV | webOS | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,52 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas701,23 € -
Väljamüüdud
A
T
GFTCL 85P8K | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas740,00 € -
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 € -
Väljamüüdud 
LG 86” 4K teler 86UR78GC
● Laost otsas660,32 €

