Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 86UR781C0LB | 86” 4K Smart TV | webOS | WiFi | Bluetooth
685,52 €
Tarne
86 ” | LED | Flat | Brightness 280 cd/m² | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 45.9 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 86UR781C0LB |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 1927 mm |
| Laius (alusega) | 1927 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 45.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 45.9 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC, AAC HE, AC3, AC4, EAC3, MP2, MP3, PCM, WMA |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 58.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.591 |
| Üksuse kasti laius | 0.23 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.115 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.215 |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 3840 x 2160 |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer, HGiG |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 243 kWh |
| Statiivi laius | 153.2 cm |
| Seisaku sügavus | 36.2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 59.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1104 mm |
| Saatekasti sügavus | 211.5 |
| Kuva diagonaal | 2.18 m (86") |
| Sügavus (alust kasutades) | 362 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1164 mm |
| Toote netokaal | 45.9 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 157 kWh |
| Ekraani heledus | 280 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ökosensor | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 86UR781C0LB |
| Algne värskendussagedus | 50 Hz |
| Helirežiimid | AI Sound, Clear Voice Pro |
| Nutikad režiimid | Cinema, Filmmaker, Game, Vivid, Sports, Standard |
| Pakendi kõrgus | 1215 mm |
| Pakendi sügavus | 228 mm |
| LED taustavalgus | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2023 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-LED |
| Pakendi laius | 2115 mm |
| Saatekarbi kaal | 58.4 |
| Paneeli paigaldusliides | 600 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Saatekarbi kõrgus | 121.5 |
| Paki kaal | 58.4 kg |
| Saatekasti laius | 23 |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 23 |
| Protsessori tuumad | 4 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFTCL 85T8C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas670,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFThomson 85QG7S14 | 85” QLED Pro 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas680,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG 65QNED93A6A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas712,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75Q67DAUXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas702,34 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86NANO81A3A | 86” NanoCell 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas674,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE75Q80DATXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,00 €

