Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Samsung QE65QN90CATXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
790,00 €
Tarne
65 ” | QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 27.5 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE65QN90CATXXH |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Q-Symphony | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| ConnectShare (kõvaketas) | Yes |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| MBR support | Yes |
| One Connect box | Yes |
| One Connect cable support | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Vahelduvvoolu (toide) sisse | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Aktiivne häälevõimendi (AVA) | Yes |
| Juhtmevaba Dexi tugi | Yes |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1446.3 mm |
| Laius (alusega) | 1446.3 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 24.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 27.5 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Ambient režiim | Ambient Mode+ |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Hääljuhis | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 4.2.2 channels |
| Heli eelvaliku kirjeldus | Yes |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Videorakendused | Samsung TV Plus |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB salvestamine | No |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Universaalne juhend | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 35.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2628/0.281 |
| Üksuse kasti laius | 0.175 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.615 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.93 |
| TV võtme toetus | Yes |
| TV algatab peegeldamise | Yes |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Ajanihe | Yes |
| Sisseehitatud subwoofer | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Teleteksti funktsioon | Yes |
| Vaade puudutusega | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Subtiitrite funktsioon | Yes |
| Mängu funktsioonid | Game Motion Plus |
| RMS nimivõimsus | 60 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Grey |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Hybrid Log-Gamma (HLG), Neo Quantum HDR+ |
| Kontrolli tüüp | Wireless |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 190 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiivi laius | 39 cm |
| Seisaku sügavus | 27.1 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 25.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 828.7 mm |
| Saatekasti sügavus | 161.5 |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Sügavus (alust kasutades) | 270.6 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-CS2, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 891.3 mm |
| Toote netokaal | 27.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 95 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 163 cm |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Quantum Matrix Technology |
| Ökosensor | Yes |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | QE65QN90CAT |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Nutikad režiimid | Filmmaker, Game |
| Pakendi kõrgus | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 935 mm |
| Energiatarve (max) | 285 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Samsungi tehnoloogiad (AV/TV) | Motion Xcelerator Turbo |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Neural Quantum Processor 4K |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Mitu vaadet | Yes |
| Multiruum | Yes |
| Muusika sein | Yes |
| Multiroom helitehnoloogia | Samsung Multiroom Link |
| Pakendi laius | 1622 mm |
| Saatekarbi kaal | 35.4 |
| Paneeli paigaldusliides | 400 x 300 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E |
| Saatekarbi kõrgus | 93 |
| Paki kaal | 35.4 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 95 W |
| Saatekasti laius | 17.5 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Tuunerite arv | 2 tuner(s) |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 28 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator Turbo+ |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 1 |
| One Connect kasti tüüp | One Connect (Y22 4K) |
Seotud tooted
-
A
T
GFLG 86UR78GC | 86” LCD 4K Smart TV | webOS | UHD
● Laos (1)630,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE75Q80DATXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86NANO81A3A | 86” NanoCell 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas674,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas690,00 € -
Väljamüüdud 
LG 86” 4K teler 86UR78GC
● Laost otsas660,32 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE55S85DAEXXH | 55” OLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas670,00 €

