Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung QE55QN95CATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
830,00 €
Tarne
55 ” | Neo QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 20.6 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE55QN95CATXXH |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| MBR support | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Aktiivne häälevõimendi (AVA) | Yes |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1225.4 mm |
| Laius (alusega) | 1225.4 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 17.8 kg |
| Kaal (koos alusega) | 20.6 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Ambient režiim | Ambient Mode+ |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Hääljuhis | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 4.2.2 channels |
| Heli eelvaliku kirjeldus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Ultimate UHD Dimming Pro |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Universaalne juhend | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 26 |
| Ühik arvutatud maht | 0.195/0.202 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.45 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.815 |
| Teleri heli mobiilseadmesse | Yes |
| TV võtme toetus | Yes |
| TV algatab peegeldamise | Yes |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Teleteksti funktsioon | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Subtiitrite funktsioon | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| RMS nimivõimsus | 70 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toetatud kuva värskendussagedus | 100 Hz, 144 Hz |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Neo Quantum HDR+ |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 196 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiivi laius | 36.4 cm |
| Seisaku sügavus | 23.2 cm |
| Stendi värv | Black |
| Sügavus (ilma aluseta) | 21.3 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 706.6 mm |
| Saatekasti sügavus | 145 |
| Kuva diagonaal | 139.7 cm (55") |
| Sügavus (alust kasutades) | 232.1 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 768.4 mm |
| Toote netokaal | 20.6 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 82 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 138 cm |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | Neo QLED |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Quantum Matrix Technology |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Kaugvälja häälsuhtlus | Yes |
| Raamita disain | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | QE55QN95CAT |
| Mudeli nimi | QE55QN95CATXXH |
| Algne värskendussagedus | 144 Hz |
| Pakendi kõrgus | 822 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Energiatarve (max) | 235 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Samsungi tehnoloogiad (AV/TV) | AMD FreeSync™ Premium Pro, Auto HDR Remastering, Contrast Enhancer, Gaming Hub, Media Home, Mobile Tap Mirroring, Q-Symphony, Quantum Matrix Technology, SmartThings, Ultra Viewing Angle |
| Paigalduskomplekti tüüp | Wall mount |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2023 |
| Mitu vaadet | Yes |
| Multiruum | Yes |
| Muusika sein | Yes |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Pakendi laius | 1448 mm |
| Saatekarbi kaal | 26 |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E |
| Saatekarbi kõrgus | 81.5 |
| Paki kaal | 25.4 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 82 W |
| Saatekasti laius | 16.5 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| Pilt pildis | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Tuunerite arv | 2 tuner(s) |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 28 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator Turbo Pro |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 1 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | Tizen Smart TV |
Seotud tooted
-
A
T
GGLG 86QNED80A3A | 86” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laos (2)685,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas690,00 € -
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 € -
Väljamüüdud 
METZ 75” QLED 4K Ultra HD teler 75MQE8000Z
● Laost otsas572,36 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas701,23 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75Q67DAUXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas702,34 €

