Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 86QNED80A3A | 86” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
685,00 €
Tarne
86 ” | QNED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 46 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 86QNED80A3A |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF connector type | F, IEC |
| Auto volume leveller | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Veebibrauser | Yes |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Digital |
| Toetatud helivormingud | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Local Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 64 |
| Ühik arvutatud maht | 0.5816/0.81 |
| Üksuse kasti laius | 0.23 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.09 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.21 |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 222 kWh |
| Stendi tüüp | Legs stand |
| Saatekasti sügavus | 209 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 2.18 m (86") |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Pildiprotsessor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Bluetooth Surround Ready, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™, WOW Orchestra, Works With Apple HomeKit |
| Toote netokaal | 46 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 110 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 217.4 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QNED |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 86QNED80A3A |
| Mudeli nimi | 86QNED80A3A |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| LED taustavalgus | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2025 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Edge-LED |
| Mitu vaadet | Yes |
| Saatekarbi kaal | 64 |
| Paneeli paigaldusliides | 200 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Saatekarbi kõrgus | 121 |
| Saatekasti laius | 23 |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 25 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFSony KD55X85LAEP | 55” 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas740,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75QN70FAUXXH | 75” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas678,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE65QN85FAUXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas661,22 € -
Väljamüüdud
A
T
GFThomson 85QG7S14 | 85” QLED Pro 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas680,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 €

