Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Philips 65OLED770/12 | 65” OLED 4K Smart TV | Titan OS | UHD
840,00 €
Tarne
65 ” | OLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 23.515 kg
| Brand | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | 65OLED770/12 |
| Smart TV | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Teletext | 1000 pages |
| ECO mode | Yes |
| Picture mute (for radio) | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1449 mm |
| Laius (alusega) | 1449 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 23.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 23.5 kg |
| Heli dekoodrid | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Toetatud helivormingud | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Toetatud videovormingud | AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Videorakendused | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Micro Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 29.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.28 |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Teleteksti funktsioon | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Toetatud videorežiimid | 576p, 720p |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Toetatud subtiitrite vormingud | ASS, SMI, SRT, SSA, TXT |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toetatud kuva värskendussagedus | 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | EasyLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 89 kWh |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | Yes |
| Stendi tüüp | Legs stand |
| Sügavus (ilma aluseta) | 58 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 832 mm |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Sügavus (alust kasutades) | 248 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 852 mm |
| Toote netokaal | 23.515 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 102 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 164 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | F |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Ekvalaiser | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Philipsi tehnoloogiad (AV/TV) | Gamebar 2.0, Works With Control4, Works With Google Assistant, Works With Matter |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Nutikad režiimid | Cinema, Filmmaker |
| Pakendi kõrgus | 995 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Pakendi laius | 1660 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 300 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Titan OS |
| Paki kaal | 29.5 kg |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7192UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas715,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDHisense 75U7QPRO | 75” ULED 4K Smart TV | UHD
● Laost otsas710,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE75Q80DATXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED42C42LA | 42” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas675,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE65LS03FAUXXH | 65” QLED 4K Smart TV | The Frame | Tizen | UHD
● Laost otsas649,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas701,23 €

