Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG OLED42C42LA | 42” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
675,00 €
Tarne
42 ” | OLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 10.1 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | OLED42C42LA |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | No |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| Processor | 9 AI processor 4K Gen7 |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| WiSA valmis | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 932 mm |
| Laius (alusega) | 932 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 9.8 kg |
| Kaal (koos alusega) | 10.1 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Heli kodeksid | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Pixel Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Ühik Arvutatud kaal | 12.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.09778 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.06 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.615 |
| Aku tüüp | AA |
| Teleri helirežiimi jagamine | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | 4K HFR (High Frame Rate), Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, Dynamic Tone Mapping, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 90 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiivi laius | 71.8 cm |
| Seisaku sügavus | 17 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 41.1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 540 mm |
| Saatekasti sügavus | 106 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 106.7 cm (42") |
| Kõlari suund | Down firing |
| Sügavus (alust kasutades) | 170 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Kõrgus (koos alusega) | 577 mm |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | Bluetooth Surround Ready, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™ |
| Toote netokaal | 10.1 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 52 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 106 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Arukas hääletuvastus | Yes |
| Mudel | OLED42C42LA |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro |
| Nutikad režiimid | Cinema, Darkroom, Filmmaker, Game, Sports, Standard, Vivid |
| Pakendi kõrgus | 660 mm |
| Pakendi sügavus | 152 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1060 mm |
| Saatekarbi kaal | 12.35 |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | Magic Remote MR24 with NFC |
| Saatekarbi kõrgus | 61.5 |
| Paki kaal | 12.7 kg |
| Saatekasti laius | 15 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | OLED Motion |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 24 |
| Toetatud akude arv | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG 65QNED93A6A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas712,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDHisense 75U7QPRO | 75” ULED 4K Smart TV | UHD
● Laost otsas710,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE65QN85FAUXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas661,22 € -
A
T
GFTCL 85T69C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laos (15)700,00 €

