Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GE
Samsung QE85Q8FAAUXXH | 85” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
805,00 €
Tarne
85 ” | QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 41.02 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE85Q8FAAUXXH |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220-240 V |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Aktiivne häälevõimendi (AVA) | Yes |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1900.9 mm |
| Laius (alusega) | 1900.9 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 40.4 kg |
| Kaal (koos alusega) | 41.3 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| Heli eelvaliku kirjeldus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Supreme UHD Dimming |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Universaalne sirvimine ja mängimine | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 52.9 |
| Ühik arvutatud maht | 0.4419/0.6131 |
| Üksuse kasti laius | 0.175 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.07 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.22 |
| Raami tüüp | 3 Bezel-less |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Vaade puudutusega | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Grey, Titanium |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR+ |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 340 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | Yes, HbbTV 2.0.4 |
| Statiivi laius | 142 cm |
| Seisaku sügavus | 36.6 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 26.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1086.1 mm |
| Saatekasti sügavus | 207 |
| Kuva diagonaal | 2.16 m (85") |
| Sügavus (alust kasutades) | 365.6 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1141.9 mm |
| Toote netokaal | 41.02 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 126 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 214 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| Ökosensor | Yes |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Kaugvälja häälsuhtlus | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | QE85Q8FAAUXXH |
| Mudeli nimi | QE85Q8FAAU |
| Algne värskendussagedus | 50 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1200 mm |
| Pakendi sügavus | 171 mm |
| Energiatarve (max) | 340 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Samsungi tehnoloogiad (AV/TV) | 4K Upscaling, Contrast Enhancer, EyeComfort Mode, Q4 AI Processor, Samsung Health, Samsung TV Plus |
| LED taustavalgus | Yes |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2025 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Dual LED |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 2059 mm |
| Saatekarbi kaal | 52.9000015258789 |
| Paneeli paigaldusliides | 600 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2560E (UK, Italia add TM1240A) |
| Saatekarbi kõrgus | 122 |
| Paki kaal | 52.9 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 126 W |
| Saatekasti laius | 17.5 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 28 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 3 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7192UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas715,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86UR781C0LB | 86” 4K Smart TV | webOS | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,52 € -
Väljamüüdud 
LG 86” 4K teler 86UR78GC
● Laost otsas660,32 € -
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 € -
Väljamüüdud
A
T
GFTCL 85T8C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas670,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE55S85DAEXXH | 55” OLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas670,00 €

