Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung UE85DU8072UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
820,00 €
Tarne
85 ” | Crystal | Flat | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 42.5 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | UE85DU8072UXXH |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1900.9 mm |
| Laius (alusega) | 1900.9 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 41.5 kg |
| Kaal (koos alusega) | 42.5 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | UHD Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 55.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.562/0.5647 |
| Üksuse kasti laius | 0.22 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.075 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.237 |
| Raami tüüp | 3 Bezel-less |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Mängu funktsioonid | Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toetatud kuva värskendussagedus | 100 Hz, 120 Hz |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 292 kWh |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | 2.0.3, Yes |
| Stendi värv | Black |
| Sügavus (ilma aluseta) | 26.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1086.1 mm |
| Saatekasti sügavus | 207.5 |
| Kuva diagonaal | 2.16 m (85") |
| Sügavus (alust kasutades) | 396.6 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli koaksiaalväljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1129.1 mm |
| Toote netokaal | 42.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 164 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 216 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | Crystal |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Mega Contrast |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | UE85DU8072U |
| Mudeli nimi | UE85DU8072U |
| Algne värskendussagedus | 100 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1237 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Energiatarve (max) | 310 W |
| Samsungi tehnoloogiad (AV/TV) | Q-Symphony, Samsung Health, Samsung TV Plus |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Samsung Contrast Enhancer |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2024 |
| Pakendi laius | 2075 mm |
| Saatekarbi kaal | 55.3 |
| Paneeli paigaldusliides | 600 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Saatekarbi kõrgus | 123.7 |
| Paki kaal | 55.3 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 164 W |
| Saatekasti laius | 22 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75Q67DAUXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas702,34 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7192UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas715,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSony KD55X85LAEP | 55” 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas740,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG 65QNED93A6A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas712,00 € -
Väljamüüdud 
LG 86” 4K teler 86UR78GC
● Laost otsas660,32 €

