Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 86UR81003LA | 86” 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
780,00 €
Tarne
86 ” | LED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 48.9 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 86UR81003LA |
| Smart TV | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Processor | α7 AI Processor 4K 6th |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli kodeksid | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Heli dekoodrid | Dolby Digital |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| Videorakendused | Apple TV, Disney+ |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 62.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.7371 |
| Üksuse kasti laius | 0.285 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.12 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.22 |
| Aku tüüp | AA |
| Teleri helirežiimi jagamine | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dynamic Tone Mapping, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 239 kWh |
| Saatekasti sügavus | 212 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 2.18 m (86") |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Super Upscaling, Bluetooth Surround Ready, Filmmaker Mode™, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™ |
| Toote netokaal | 48.9 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 158 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 217 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Arukas hääletuvastus | Yes |
| Mudel | 86UR81003LA |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Nutikad režiimid | Cinema, Eco, Filmmaker, Game, Sports, Standard, Vivid |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | LG AI Picture Pro |
| LED taustavalgus | Yes |
| Pildirežiim | 10 modes (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, ISF Bright Room, ISF Dark Room, ISF Bright Room) |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-LED |
| Mitu vaadet | Yes |
| Saatekarbi kaal | 62.4 |
| Paneeli paigaldusliides | 400 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Saatekarbi kõrgus | 122 |
| Spordirakendused | Sports Alerts |
| Saatekasti laius | 28.5 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 23 |
| Toetatud akude arv | 2 |
Seotud tooted
-
A
T
GGLG 86QNED80A3A | 86” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laos (2)685,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFTCL 85T8C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas670,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7172UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas714,90 € -
Väljamüüdud 
LG 86” 4K teler 86UR78GC
● Laost otsas660,32 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE65LS03FAUXXH | 65” QLED 4K Smart TV | The Frame | Tizen | UHD
● Laost otsas649,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFThomson 85QG7S14 | 85” QLED Pro 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas680,00 €

