Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 75QNED87A3B | 75” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
790,00 €
Tarne
75 ” | QNED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 41.5 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 75QNED87A3B |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF connector type | F, IEC |
| Auto volume leveller | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| WiSA valmis | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1677 mm |
| Laius (alusega) | 1677 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 33.3 kg |
| Kaal (koos alusega) | 41.5 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Digital |
| Toetatud helivormingud | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Local Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 41.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.4752/0.65 |
| Üksuse kasti laius | 0.22 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.8 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.2 |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 182 kWh |
| Statiivi laius | 38 cm |
| Stendi tüüp | Center stand |
| Seisaku sügavus | 37 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 30.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 965 mm |
| Saatekasti sügavus | 180 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 190.5 cm (75") |
| Sügavus (alust kasutades) | 370 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Pildiprotsessor | α8 Gen 2 AI Processor 4K |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1042 mm |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Bluetooth Surround Ready, LG Sound Sync, Magic Remote Control, Motion Pro, ThinQ™, WOW Orchestra, Works With Apple HomeKit |
| Toote netokaal | 41.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 82.8 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 189.3 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QNED |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | D |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 75QNED87A3B |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1205 mm |
| Pakendi sügavus | 228 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| LED taustavalgus | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2025 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Mini LED |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1820 mm |
| Saatekarbi kaal | 41.5 |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 300 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Saatekarbi kõrgus | 120 |
| Paki kaal | 52.4 kg |
| Saatekasti laius | 22 |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 25 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7172UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas714,90 € -
Väljamüüdud 
METZ 75” QLED 4K Ultra HD teler 75MQE8000Z
● Laost otsas572,36 € -
A
T
GFTCL 85T69C | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laos (15)700,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED42C42LA | 42” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas675,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE65LS03FAUXXH | 65” QLED 4K Smart TV | The Frame | Tizen | UHD
● Laost otsas649,90 €

