Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG OLED65C41LA | 65” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
939,90 €
Tarne
65 ” | OLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 18.5 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | OLED65C41LA |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | No |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| WiSA valmis | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1441 mm |
| Laius (alusega) | 1441 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 16.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 18.5 kg |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Toetatud helivormingud | AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Ühik Arvutatud kaal | 25.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2964/0.3104 |
| Üksuse kasti laius | 0.195 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.6 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.95 |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 211 kWh |
| Statiivi laius | 47 cm |
| Seisaku sügavus | 23 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 45.1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 826 mm |
| Saatekasti sügavus | 160 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Sügavus (alust kasutades) | 230 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Kõrgus (koos alusega) | 880 mm |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | Dolby Atmos®, ThinQ™ |
| Toote netokaal | 18.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 97 kWh |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | OLED65C41LA |
| Müra vähendamine | No |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Nutikad režiimid | Cinema, Filmmaker, Game, Sports, Vivid |
| Pakendi kõrgus | 950 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Sissejuhatuse aasta | 2024 |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1600 mm |
| Saatekarbi kaal | 25.5 |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Saatekarbi kõrgus | 95 |
| Paki kaal | 26.4 kg |
| Saatekasti laius | 19.5 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | OLED Motion |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | webOS 24 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86UR781C0LB | 86” 4K Smart TV | webOS | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,52 € -
Väljamüüdud 
METZ 65” QLED 4K Ultra HD teler 65MQE7600Z
● Laost otsas401,63 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86UR78003LB | 86” 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas670,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDHisense 75U7QPRO | 75” ULED 4K Smart TV | UHD
● Laost otsas710,00 € -
A
T
GGLG 86QNED80A3A | 86” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laos (2)685,00 € -
A
T
GFLG 86UR78GC | 86” LCD 4K Smart TV | webOS | UHD
● Laos (1)630,00 €

