Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GE
LG 65QNED91T3A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
740,00 €
Tarne
65 ” | QNED MiniLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 35 kg
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 65QNED91T3A |
| Smart TV | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 110 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 1452 mm |
| Laius (alusega) | 1452 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 31.1 kg |
| Kaal (koos alusega) | 35 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Toetatud helivormingud | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Heli väljundkanalid | 2.2 channels |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Precision Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 35 |
| Ühik arvutatud maht | 0.3307 |
| Üksuse kasti laius | 0.195 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.6 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.06 |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 40 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 167 kWh |
| Statiivi laius | 34 cm |
| Seisaku sügavus | 28.5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 44.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 839 mm |
| Saatekasti sügavus | 160 |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Sügavus (alust kasutades) | 285 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Kõrgus (koos alusega) | 907 mm |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, Dynamic Tone Mapping Pro, Magic Remote Control, Motion Pro, ThinQ™, α8 AI Processor 4K |
| Toote netokaal | 35 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 84 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 165 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QNED MiniLED |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | High Contrast |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | 65QNED91T3A |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | Clear Voice Pro |
| Nutikad režiimid | Cinema, Darkroom, Filmmaker, Game, Sports, Standard, Vivid |
| Pakendi kõrgus | 970 mm |
| Pakendi sügavus | 172 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| LED taustavalgus | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Mini LED |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1600 mm |
| Saatekarbi kaal | 35 |
| Paneeli paigaldusliides | 400 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | MR24 |
| Saatekarbi kõrgus | 106 |
| Paki kaal | 43.2 kg |
| Saatekasti laius | 19.5 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Pro |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 24 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86UR78003LB | 86” 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas670,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86NANO81A3A | 86” NanoCell 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas674,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFThomson 85QG7S14 | 85” QLED Pro 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas680,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSony KD55X85LAEP | 55” 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas740,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75QN70FAUXXH | 75” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas678,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas690,00 €

