Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston Fury Beast RGB 64GB DDR4-3600 mälukomplekt
919,40 € Algne hind oli: 919,40 €.320,00 €Current price is: 320,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR4 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 18 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF436C18BB2AK4/64 |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0, Yes |
| JEDEC standard | Yes |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 8.2 mm |
| Kaal | 187.28 g |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Red/Green/Blue |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.306 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0016907 |
| Üksuse kasti laius | 0.125 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.17 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 18 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 133.3 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 7 pc(s) |
| Plii katmine | Gold |
| Kõrgus | 43 mm |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Pakendi kõrgus | 171.4 mm |
| Pakendi sügavus | 25.4 mm |
| Mooduli konfiguratsioon | 2048M x 64 |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 254 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 181.6 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 2.01 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 147.3 mm |
| Pakendi laius | 121.9 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 4 x 16 GB |
| Paki kaal | 259.33 g |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Programmeerimispinge (VPP) | 2.5 V |
| Mälu andmeedastuskiirus | 3600 MT/s |
| Mälu edetabel | 1 |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Aquarius akrüülarvutikorpus
● Laost otsas29,67 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 €