Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
23,58 €
Tarne
Darkflash aquarius arvutikorpus
Darkflash aquarius’ega saate luua arvuti, mis on suurepärane mängimiseks ja töötamiseks. See mahutab kuni 8 ventilaatorit ja on varustatud mitmete portidega, nagu USB 3.0, USB 2.0 ja HD Audio. See on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis muudavad selle äärmiselt vastupidavaks ja lihtsasti hooldatavaks. Läbipaistvad paneelid võimaldavad teil saavutada huvitavaid visuaalseid efekte.

Stiil ja funktsionaalsus
Korpuse külgpaneel on valmistatud 3 mm paksusest akrüülklaasist. Eesmine paneel on samuti läbipaistev, nii et saate saavutada huvitavaid visuaalseid efekte RGB seadmetega, nagu näiteks ventilaatorid. Ülemine kate on magnetiline, mis muudab toote puhastamise palju lihtsamaks ja kaitseb seda tolmu eest. Lisaks on suurepärase kvaliteediga SPCC paneelid täiendavalt värvitud, mis annab neile kaasaegse ja stiilse iseloomu.

Integreeritud pesad ja portid
Tootel on pesad 330 mm VGA kaardile ja CPU jahutusele maksimaalse pikkusega 160 mm, mis lahendab inetu kaablite probleemi. Samuti on võimalus paigaldada 240 mm veejahuti. Seal on ka üks USB 3.0 sisend kiireks failide edastamiseks, samuti 2 USB 2.0 sisendit ja HD Audio sisend. Korpusel on ka sõltumatu kinnitus kõvakettale ja toiteallikale.

Jahutussüsteem
Korpus on kujundatud nii, et vältida teie PC ülekuumenemist. See on varustatud kvaliteetse sisemise jahutuskanaliga ja mahutab kuni 8 ventilaatorit: 3 120 mm ventilaatorit ees või 240 mm veejahutus, üks 120 mm ventilaator taga, 2 120 mm ventilaatorit korpuse ülaosas. 2 ventilaatori pesa asuvad ka toiteallika korpuse kohal, et tagada toiteploki tõhusam jahutus ja stabiilsem töö.

| Brändi nimi | Darkflash |
|---|---|
| mudel | Aquarius Mesh |
| Värv | Must |
| Suurus | 365 x 192 x 450 mm |
| Paneeli paksus | 0.45 mm |
| Kaal | 3,18 kg |
| Emaplaadi standard | ATX, M-ATX, ITX |
| Laienemisavad | 7 |
| Maksimaalne VGA pikkus | 330 mm |
| CPU jahutus | 160 mm |
| Jahutuse paigaldamise võimalused |
Ees: 120 mm ventilaator x3; |
HDD paigaldamise
Seotud tooted
|





