Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
25,61 €
Tarne
Darkflash DK100 arvutikorpus
Kas soovite kokku panna arvuti, millega on mugav töötada või isegi mängida? Darkflash DK100 korpus aitab teil seda saavutada! Toode pakub rohkelt laiendusvõimalusi ja on varustatud mitmete oluliste portidega, sealhulgas USB 3.0 ja kõrvaklappide väljundiga. Minimalistlik esipaneel annab teie varustusele elegantse iseloomu ning läbipaistev külgpaneel võimaldab teil eksponeerida näiteks valgustatud komponente.

Mitmed saadaval olevad portid
Koo endale arvuti, millega on mugav töötada. DK100 korpus pakub mitmeid praktilisi porte ja nuppe. Sealhulgas on olemas 2 USB 2.0 porti, mikrofonisisend, kõrvaklappide väljund ning Power ja Reset nupud. Samuti on olemas USB 3.0 port, nii et saate faile kiiresti edastada ja nautida oma seadmete kiiret laadimist.

Hoolikalt läbimõeldud disain
DK100 külgpaneel on läbipaistev, nii et saate RGB valgustusega komponentidega huvitavaid visuaalseid efekte luua. Mis veelgi enam, selle paigaldamiseks on kasutatud pöidla kruvisid, nii et vajadusel saate selle hõlpsasti avada ja asendada valitud komponente või puhastada korpuse sisemust. Samuti on tähelepanuväärne minimalistlik, sile esipaneel, mis annab teie arvutile stiilse ja kaasaegse iseloomu.

Rohkelt võimalusi
Koo oma unistuste riistvara konfiguratsioon. DK100 korpus võimaldab paigaldada 300mm graafikakaardi ja 160mm kõrge CPU jahuti. Saadaval on kuni 7 laienduskaardi pesa ning saate paigaldada ka HDD või SSD kõvakettaid. Toode on ühilduv ATX, M-ATX ja ITX emaplaadi standarditega. Samuti võimaldab see paigaldada 3 ventilaatorit või 2 veejahutit. Toiteallika paigaldamise koht asub korpuse põhjas.

| Bränd | Darkflash |
|---|---|
| mudel | DK100 |
| Värv | Must |
| Korpuse tüüp | Keskmine torn |
| Emaplaadi standard | ATX, M-ATX, ITX |
| Külgpaneel | Kuumutatud klaas |
| Esipaneel | Metall |
| Mõõtmed | 336x220x442mm |
| Ketta paigaldamise kohad | HDD x2; SSD x 2/3; |
| Laienduskaardi pesad | 7 |
| Maksimaalne graafikakaardi pikkus | 300mm |
| Maksimaalne CPU jahutuse kõrgus | 160mm |
| Toiteallika paigaldamise koht | Põhi |
| Ventilaatori paigaldamise võimalused | Tagumine: 120mm ventila
Seotud tooted
|





