Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Urovo CT58 5.5″ käsiterminal 4GB 64GB
554,98 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (5)
Tootekood: 1451878
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | UROVO |
|---|---|
| MPN | CT58-4WNBE01 |
| USB-C | 1 |
| CPU | Octa-core 2.0GHz |
| Operating System | Android |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.002616 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.185 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.065 |
| Sisemälu | 64 |
| Kategooria kood | MPO |
| Mõõtmed | 155 x 71 x 16.8mm |
| Toote netokaal | 0.265 |
| Mudel | CT58 |
| Ekraani suurused | 5.5" |
| Mälu (RAM) | 4GB |
Seotud tooted
-

Kiire laadimine Magnetlaadija 2-in-1 Joyroom S-IW012 30W 1.5m (Valge)
● Laos (15)15,45 € -

Landi POS ECR toitejuhe EU C20/CX20 WX01000013
● Laos (5)8,07 € -
Väljamüüdud 
Kiire laadimine USB-C Baseus Flash 240W 1m (must)
● Laost otsas19,51 € -

Urovo käerihm HS-DT50-03
● Laos (30)20,08 € -

iMin POS seinakinnitus Crane 1 I23I01VESA
● Laos (8)28,68 € -

Feitian mobiilse POS laadimishäll F100 CH
● Laos (1)8,81 €