Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kiire laadimine USB-C Baseus Flash 240W 1m (must)
19,51 €
Tarne
Baseus Flash 2 240W 1m USB-C kuni USB-C Kiire Laadimiskaabel (Must)
Baseus Flash 2 240W 1m USB-C kuni USB-C Kiire Laadimiskaabel mustas värvuses on loodud rahuldama isegi kõige nõudlikumate kasutajate vajadusi. See toode on sünonüüm mitmekesisusele ja jõudlusele, pakkudes mitte ainult suurepärast ühilduvust, vaid ka palju muid eeliseid.

Kiire Laadimine
Baseus Flash 2 USB-C kuni USB-C kaabel võimaldab seadmete kiiret laadimist 240W võimsusega. Pikad ooteajad on minevik – kasutajad saavad nautida täislaetud akut silmapilkselt. See lahendus on ideaalne neile, kes hindavad efektiivsust ja valmisolekut tegutseda igal hetkel.

Tipptasemel Ühilduvus
Baseus Flash 2 kaabel pakub laia ühilduvust, sobides paljude seadmete jaoks. Olgu need nutitelefon, tahvelarvuti, sülearvuti või muud seadmed, see kaabel rahuldab teie vajadused.

Intelligentne E-Marker Chip Maksimaalse Jõudluse Tagamiseks
Tänu intelligentsele E-marker kiibile suudab see kaabel kohandada laadimisvõimsust tuvastatud seadme järgi, võimaldades kuni 100W võimsust õige sobituse korral. See tähendab, et MacBook Pro 15 laadimine võtab vaid 114 minutit ja iPad Pro 3. põlvkonna laadimine 129 minutit.

Kiire Andmeedastus 40GB/s
Baseus Flash 2 kaabel mitte ainult ei lae seadmeid kiiresti, vaid võimaldab ka välkkiiret andmeedastust kiirusel 40GB/s. See on suurepärane lahendus failide edastamiseks ja perifeersete seadmete kasutamiseks.

Kestva Konstruktsiooniga Tugevdatud Nailonist Punutis
Kaabli vastupidavus on samuti silmapaistev, kuna see on valmistatud alumiiniumist ja kaetud nailonist punutisega, muutes selle kahjustuste ja kulumise suhtes vastupidavaks. Võite olla kindel, et see teenib teid pikka aega.

| Bränd | Baseus |
|---|---|
| Mudel | CB000068 |
| Värv | Must |
| Pikkus | 1m |
| Materjal | Alumiiniumisulamist, nailon |
| Kaal | 59g |
| Võimsuse Väljund | PD 240W |
| Edastuskiirus | 40GB/s |
| Videote Edastus | 8K@60Hz |
| Sisend/Väljund | USB-C |
Seotud tooted
|





