Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud




A
T
GE
T
GE
TCL 98T8C | 98” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD
1 090,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
98 ” | QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 51.8 kg
| Brand | TCL |
|---|---|
| MPN | 98T8C |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Miracast | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 2178 mm |
| Laius (alusega) | 2178 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 50.8 kg |
| Kaal (koos alusega) | 51.8 kg |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| Heli dekoodrid | DTS Virtual:X, Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 2.1 channels |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 74.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.7147 |
| Üksuse kasti laius | 0.21 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.38 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.43 |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Sisseehitatud subwoofer | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Subwooferi RMS-võimsus | 20 W |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| RMS nimivõimsus | 40 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Sügavus (ilma aluseta) | 64 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1247 mm |
| Saatekasti sügavus | 238 |
| Kuva diagonaal | 2.49 m (98") |
| Sügavus (alust kasutades) | 420 mm |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1285 mm |
| Toote netokaal | 51.8 |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| Energiatõhususe klass | E |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 98T8C |
| Algne värskendussagedus | 144 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1413 mm |
| Pakendi sügavus | 215 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pakendi laius | 2384 mm |
| Saatekarbi kaal | 74.0999984741211 |
| Paneeli paigaldusliides | 600 x 500 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Google TV |
| Saatekarbi kõrgus | 143 |
| Paki kaal | 74.1 kg |
| Saatekasti laius | 21 |
| Kõlarite arv | 2 |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86NANO81A3A | 86” NanoCell 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas674,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE55QN90DATXXH | 55” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas690,00 € -
Väljamüüdud 
METZ 75” QLED 4K Ultra HD teler 75MQE8000Z
● Laost otsas572,36 € -
Väljamüüdud
A
T
GFThomson 85QG7S14 | 85” QLED Pro 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas680,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE55S85DAEXXH | 55” OLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas670,00 €

