Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
TCL 85C655 | 85” QLED 4K Smart TV | Google TV | UHD | WiFi | Bluetooth
760,00 €
Tarne
85 ” | QLED | Flat | 16:9 | Brightness 450 cd/m² | Anti-glare screen Yes | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 35.8 kg
| Brand | TCL |
|---|---|
| MPN | 85C655 |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF connector type | F, IEC |
| Auto volume leveller | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Miracast | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| DVD player | No |
| Sleep timer | Yes |
| TCL technologies (AV/TV) | 4K HDR Pro, Apple AirPlay, DTS HD, Dolby Atmos®, Dolby Audio®, Game Master 3.0, Google TV, HDMI ARC, HDMI eARC, HDR (High Dynamic Range), Motion Clarity, T-cast |
| Digital Living Network Alliance'i (DLNA) sertifikaat | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Adaptiivne pilt | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1890 mm |
| Laius (alusega) | 1890 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kaal (ilma aluseta) | 35.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 36.4 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Ambient režiim | Yes |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Rakenduste levitamise platvorm | Google Play |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Heli dekoodrid | DTS Virtual:X, DTS-HD, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby TrueHD |
| Toetatud helivormingud | MP3, WMA |
| Heli (V/P) sisend | 1 |
| Heli väljundkanalid | 2.1 channels |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Toetatud videovormingud | AVI, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Video tihendamise vormingud | AV1, H.264, H.265, VP9 |
| Automaatne kanalite otsing | Yes |
| Videorakendused | Amazon Prime Video, Apple TV, Netflix, YouTube |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB kloonimine | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 36 |
| Ühik arvutatud maht | 0.54243 |
| Üksuse kasti laius | 0.21 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.05 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.26 |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth profililid | A2DP, HID |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Sisseehitatud Chromecast | Yes |
| Sisseehitatud subwoofer | Yes |
| Teleteksti funktsioon | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | TÜV mark |
| Värvigamma standard | Rec. 709 |
| Subwooferi RMS-võimsus | 15 W |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Subtiitrite funktsioon | Yes |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 3.0, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 30 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toetatud kuva värskendussagedus | 50 Hz, 60 Hz, 120 Hz |
| Toote värv | Titanium |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | T-link |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 390 kWh |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | Yes, 2.0.2 |
| Statiivi laius | 151.3 cm |
| Stendi tüüp | Legs stand |
| Seisaku sügavus | 37.4 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 80 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1089 mm |
| Saatekasti sügavus | 205 |
| Kuva diagonaal | 2.16 m (85") |
| Sügavus (alust kasutades) | 374 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1155 mm |
| Toote netokaal | 35.8 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 155 kWh |
| Soundbar kaasas | No |
| Ekraani heledus | 450 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 215.9 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| Ei sisalda | Cadmium |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Mega Contrast |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Ekvalaiser | Yes |
| Toetatud pildivormingud | BMP, HEIF, JPG, PNG |
| Püsivara uuendatav | Yes |
| Püsivara uuendatav kaudu | Network, USB |
| Raamita disain | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI kiirlüliti | Yes |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | 85C655 |
| Programmeerimisperiood | 8 day(s) |
| Müra vähendamine | Yes |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Nutikad režiimid | Sports |
| Pakendi kõrgus | 1252 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | TCL AiPQ Pro Engine |
| LED taustavalgus | Yes |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Sissejuhatuse aasta | 2024 |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-LED |
| Pakendi laius | 2053 mm |
| Saatekarbi kaal | 36 |
| Paneeli paigaldusliides | 600 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Google TV |
| Reageerimisaeg | 15 ms |
| Tippheleduse suhe | 66% |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | RC833 |
| Saatekarbi kõrgus | 126 |
| Paki kaal | 52.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 410 W |
| Saatekasti laius | 21 |
| Pilt pildis | No |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 29 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | PPI (Picture Performance Index) 3200 |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Operatsioonisüsteemi versioon | ATV 12.0 |
| Protsessori tuumad | 4 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFThomson 85QG7S14 | 85” QLED Pro 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas680,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDHisense 75U7QPRO | 75” ULED 4K Smart TV | UHD
● Laost otsas710,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG 65QNED93A6A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas712,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75Q67DAUXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas702,34 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86NANO81A3A | 86” NanoCell 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas674,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas701,23 €

