Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung QE85Q7FAAUXXH | 85” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
680,00 €
Tarne
85 ” | QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 32.5 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE85Q7FAAUXXH |
| Internet TV | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Slim fit wall mount support | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1901.2 mm |
| Laius (alusega) | 1901.2 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 32.5 kg |
| Kaal (koos alusega) | 33.1 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Hääljuhis | Yes |
| Heli väljundkanalid | 2.0 channels |
| Heli eelvaliku kirjeldus | Yes |
| Videorakendused | Samsung TV Plus |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Supreme UHD Dimming |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| Universaalne juhend | Yes |
| Universaalne sirvimine ja mängimine | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 45.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.4423/0.69 |
| Üksuse kasti laius | 0.175 |
| Üksuse kasti pikkus | 2.08 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.215 |
| Raami tüüp | 3 Bezel-less |
| TV võtme toetus | Yes |
| TV algatab peegeldamise | Yes |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Värvi nimi | Black |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Quantum HDR |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 279 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | Yes, 2.0.4 |
| Statiivi laius | 141.5 cm |
| Stendi tüüp | Legs stand |
| Seisaku sügavus | 35.9 cm |
| Stendi värv | Black |
| Sügavus (ilma aluseta) | 61.4 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 1088.4 mm |
| Saatekasti sügavus | 208 |
| Kuva diagonaal | 2.16 m (85") |
| Sügavus (alust kasutades) | 359 mm |
| Pildiprotsessor | Q4 AI |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-CS2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1132.3 mm |
| Toote netokaal | 32.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 162 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 214 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Mega Contrast |
| Ökosensor | Yes |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | QE85Q7FAA |
| Mudeli nimi | QE85Q7FAAU |
| Ekraanimenüü (OSD) keeled | Multi |
| Algne värskendussagedus | 50 Hz |
| Nutikad režiimid | Filmmaker |
| Pakendi kõrgus | 1200 mm |
| Pakendi sügavus | 171 mm |
| Energiatarve (max) | 275 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 2075 mm |
| Saatekarbi kaal | 45.0999984741211 |
| Paneeli paigaldusliides | 600 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E |
| Saatekarbi kõrgus | 121.5 |
| Paki kaal | 45.1 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 162 W |
| Saatekasti laius | 17.5 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 27 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFLG OLED55C51LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas689,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7172UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas714,90 € -
Väljamüüdud 
METZ 75” QLED 4K Ultra HD teler 75MQE8000Z
● Laost otsas572,36 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75QN70FAUXXH | 75” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas678,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG OLED55C41LA | 55” OLED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas701,23 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE65LS03FAUXXH | 65” QLED 4K Smart TV | The Frame | Tizen | UHD
● Laost otsas649,90 €

