Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Samsung QE65QN90DATXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
930,00 €
Tarne
65 ” | Neo QLED | Flat | 16:9 | Anti-glare screen Yes | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 27.5 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE65QN90DATXXH |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Slim fit wall mount support | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1446.3 mm |
| Laius (alusega) | 1446.3 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 24.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 27.5 kg |
| Veebibrauser | Yes |
| Ambient režiim | Ambient Mode+ |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Hääljuhis | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 4.2.2 channels |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Ultimate UHD Dimming |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 32.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2704/0.2832 |
| Üksuse kasti laius | 0.18 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.615 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.93 |
| TV algatab peegeldamise | Yes |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Kaablid kaasas | AC |
| Vaade puudutusega | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Subtiitrite funktsioon | Yes |
| Mängu funktsioonid | Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound, Variable Refresh Rate (VRR) |
| RMS nimivõimsus | 60 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toetatud kuva värskendussagedus | 120 Hz, 144 Hz |
| Toote värv | Black |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR+ |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 210 kWh |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | 2.0.3, Yes |
| Stendi tüüp | Hexagon stand |
| Stendi värv | Black |
| Sügavus (ilma aluseta) | 26.9 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 828.7 mm |
| Saatekasti sügavus | 161.5 |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Sügavus (alust kasutades) | 270.6 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 891.3 mm |
| Toote netokaal | 27.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 90 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 163 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | Neo QLED |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Quantum Matrix Technology |
| Ökosensor | Yes |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | QE65QN90DAT |
| Mudeli nimi | QE65QN90DATXXH |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Helirežiimid | Adaptive Sound Pro |
| Pakendi kõrgus | 935 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Energiatarve (max) | 285 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Samsung Real Depth Enhancer Pro |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1622 mm |
| Saatekarbi kaal | 32.5 |
| Paneeli paigaldusliides | 400 x 300 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E |
| Saatekarbi kõrgus | 93 |
| Paki kaal | 32.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 90 W |
| Saatekasti laius | 18 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Tuunerite arv | 2 tuner(s) |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 27 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFSamsung QE65QN85FAUXXH | 65” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD
● Laost otsas661,22 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung UE85DU7192UXXH | 85” 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas715,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE75Q80DATXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas685,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GDSamsung QE75Q67DAUXXH | 75” QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas702,34 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86NANO81A3A | 86” NanoCell 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas674,90 € -
A
T
GFLG 86UR78GC | 86” LCD 4K Smart TV | webOS | UHD
● Laos (1)630,00 €

