Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Phomemo D30 Kaasaskantav Sildiprinter Must
17,89 €
Tarne
Phomemo D30 kaasaskantav sildiprinter (must)
Phomemo D30 on mugav sildiprinter, mis võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt luua isikupäraseid silte. Tänu oma kompaktsele disainile ja kasulikele funktsioonidele on see seade ideaalne kodus, kontoris või koolis. Lisaks võimaldab spetsiaalne rakendus valida saadaval olevate mallide hulgast.
Mitmekesine rakendus
Phomemo D30 on mitmekesine organiseerimisvahend. See sobib suurepäraselt maitseainete purkide sildistamiseks köögis, kaablite siltide loomiseks kontoris või igapäevaste toodete konteinerite märgistamiseks. QR-koodide ja baarikoodide genereerimise võimalusega kasutatakse printerit ka professionaalseks toote märgistamiseks, näiteks ehteid või kosmeetikat.
Intuitiivne kasutamine
Printer töötab mobiilirakendusega, mis on saadaval iOS ja Android seadmetele. Sealt saate valida valmis mallide hulgast või luua oma disainid, lisades teksti, ikoone, raame või koode. Printimisprotsess on intuitiivne ja kasutamine nõuab vaid ühte klõpsu.
Kõrge kvaliteet ja vastupidavus
Phomemo D30 printer kasutab termoprintimise tehnoloogiat, mis tähendab, et see ei vaja tintide ega toonerite kasutamist. Silte on vastupidavad, pleekimiskindlad ja jäävad pikka aega loetavaks. Printer toetab nii eelnevalt lõigatud silte kui ka rulle pidevaks märgistamiseks.
Komplektis
- termoprinter
- kasutusjuhend
- USB kaabel
- sildirull 12 x 40 mm
| Tootja | Phomemo |
|---|---|
| mudel | D30-BK |
| Värv | must |
| Prindi laius | 12-15 mm |
| Printimistehnoloogia | termoprintimine |
| Väljundite tüüp | must ja valge |
| Resolutsioon | 203 DPI |
| Ühendus | Bluetooth |
| Mõõtmed | 136.5 x 75.5 x 29 mm |
| Kaal | 257.8 g |
| Sisendpinge | 5V/2A |
| Ühilduvus | Android, iOS |
| Rakendus | Print Master |
| Toiteallikas | kaabel / laaditav liitiumaku |
| Aku mahtuvus | 1000 mAh |
| Laadimisport | microUSB |
Seotud tooted
-

Phomemo P12 Kaasaskantav Sildiprinter Must
● Laos (56)19,51 € -

Aku testija printeriga Ancel BST600
● Laos (36)125,20 € -

Printeri Sildid 50x30mm Kahevärvilised Valge
● Laos (124)6,50 € -

Kantav sildiprinter Niimbot B21 (roheline)
● Laos (39)39,43 € -

Niimbot D110M Kandev Sildiprinter Valge
● Laos (638)14,63 € -

Phomemo Q30 Kaasaskantav Sildiprinter Roosa
● Laos (1)19,51 €