Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kantav sildiprinter Niimbot B21 (roheline)
39,43 €
Tarne
Niimbot B21 kaasaskantav sildiprinter (roheline)
Niimbot B21 kaasaskantav sildiprinter töötab hästi poes, kodus või tööl. See ei vaja tinti ja võimaldab printida mitu sildit sekundis. Seade on varustatud 1200 mAh akuga, mis tagab pika tööaja. Seadme kasutamist lihtsustab rakendus ning kiire ja stabiilse ühenduse eest vastutab Bluetooth 4.0. Lisaks leiate komplektist rulli, millest piisab 230 sildi printimiseks.
Kasulik igapäevases kasutuses
Niimbot termoprinter leiab oma kasutuse erinevates olukordades. Kasutate seda kodus maitseainete või toidukonteinerite sildistamiseks. B12 osutub samuti kasulikuks poes toodete sildistamisel EAN-koodidega, hindade ja aegumiskuupäevade printimisel või QR-koodide loomisel.
Spetsiaalne rakendus
Printeri kasutamiseks laadige alla spetsiaalne Niimbot rakendus – see on ühilduv Androidi ja iOS-iga. Sealt saate kujundada silte, kohandada fondi, sisu hulka jne. See võimaldab printida baarikoode, QR-koode, Exceli tabeleid või aega ja kuupäeva. Samuti toetab see järjestikust printimist, skaneerimist või emotikone ja hääl sisestamist. Võimalused on peaaegu lõputud!
Kasutajasõbralik
Niimbot B21 on termoprinter, mis tähendab, et selle tööks ei ole tinti vaja. Komplektis on sildirull, millest piisab 230 tükki printimiseks. Lisaks toetab toode tavalist termopaberit, näiteks kassapaberit või makseterminali paberit (lihtsalt peate rakenduses paberitüüpi muutma). B21 on varustatud ka 1200 mAh liitiumakuga ning selle laadimist lihtsustab kaasasolev USB-A kuni USB-C kaabel.
Komplektis:
- printer
- USB-A kuni USB-C kaabel
- 50 x 30 mm sildirull (piisab 230 tk)
- kasutusjuhend
| Tootja | Niimbot |
|---|---|
| mudel | B21 |
| Värv | Roheline |
| Kaal | 299 g |
| Mõõtmed | 130 x 94 x 61 mm |
| Rulli laius | 20-50 mm |
| Laetav aku | liitium |
| Laetava aku maht | 1200 mAh |
| Laadimisaeg | 3-4 h |
| Võimsus | 4 dBm |
| Sisendpinge | 5 V DC, 1A |
| Laadimisport | USB-C |
| Töötlemistemperatuur | 5°C~40°C |
Resol
Seotud tooted
|





