Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Magnetiline ühendus Viture USB-C adapterile
19,92 €
Tarne
Magnetiline ühendus Viture USB-C adapterile
VITURE magnetiline USB-C ühendus on loodud Neckband’i täiendamiseks. See võimaldab kiiret ja mugavat ühendamist USB-C ühilduvate seadmetega. Tänu magnetmehhanismile toimub ühendamine ilma pistiku otse sisestamata, mis suurendab mugavust ja pikendab portide eluiga.
Stabiilne ja kiire pildiedastus
Andmeedastuskiirus kuni 10 Gbit/s võimaldab sujuvat 4K pildiedastust 60 kaadrit sekundis. Need parameetrid tagavad, et kuvatav pilt on selge, ilma viivituste või katkestusteta. Magnetport tagab mugava ja turvalise ühenduse Neckband’iga, ilma pistiku kahjustamise riskita – lihtsalt too elemendid kokku, et need automaatselt ühendada.
Ühilduvus ja vastupidavus pikemaks ajaks
See adapter võimaldab ühendada VITURE Beast ja VITURE Luma mudeleid VITURE Pro Neckband’iga. Kui see on ühendatud VITURE Pro mobiilse dokkimisjaamaga, saate kuvada pilti VITURE Pro Neckband’ist kahel prillipaari. Adapter suudab edastada signaali ka teistele USB-C ekraanidele, nagu välistel monitoridel või teiste kaubamärkide prillidel. Kui ühendate prille, mis ei ole VITURE, võib olla vajalik 50 cm pikenduskaabel. Põhifunktsioonid töötavad, kuid mõned XR valikud, nagu automaatne üleminek 3D-režiimile, ei pruugi olla saadaval.
| Tootja | Viture |
|---|---|
| Ühendustüüp | USB-C |
| USB standard | USB 3.2 Gen1 |
| Ühilduvus | Viture Beast ja Viture Luma, DisplayPort USB-C kaudu |
| Andmeedastuskiirus | kuni 10 Gbit/s, 4K@60fps |
| Väljundvõimsus | 20W (12V~1.65A, 9V~2A, 5V~3A) |
| Mõõtmed | 29.62 x 13.17 x 8.48 mm |
| Kaal | 4.3 g |
Seotud tooted
-

Laadija SkyRC MC3000
● Laos (64)91,06 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2.4A 1m (must + punane)
● Laos (217)2,85 € -

SkyRC iMax B6 Mini laadija
● Laos (61)31,71 € -

Baseus Osculum gravitatsiooniline telefonialus (punane)
● Laos (332)5,69 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Hall+Must)
● Laos (2899)3,82 € -

Baseus Grain auto laadija 2x USB 5V 3.1A (must)
● Laos (783)4,72 €