Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Baseus Grain auto laadija 2x USB 5V 3.1A (must)
4,72 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (783)
Baseus Grain
Lubab teil laadida oma seadmeid autos probleemideta. Kvaliteetne juhtimisseade tagab kaitse lühise, ülelaadimise, sügava tühjenemise, ülekuumenemise ja elektromagnetilise kiirguse eest. Laadija minimalistlik suurus ei takista liikumist sõidu ajal. Valgustatud äär aitab laadijat öösel kergesti leida.
| Tootja | Baseus |
|---|---|
| mudel | Baseus Grain Auto Laadija (Dual USB 5V 3.1A) Must |
| Tootekood | CCALL-ML01 |
| Materjal | Alumiinium |
| Värv | Must |
| Ühilduvus | Universaalne |
| Portide arv | 2x USB |
| Sisend | 12V – 24V |
| USB väljundid | 2x DC 5V / 2.1A |
| Maksimaalne väljundvõimsus | DC 5V / 3.1A (kui kasutatakse mõlemat porti) |
Seotud tooted
-

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2,4A 0,5m (Punane)
● Laos (822)3,82 € -

Baseus gravitatsiooniline hoidik auto restile – must
● Laos (300)6,26 € -

Baseus Osculum gravitatsiooniline telefonialus (must)
● Laos (187)5,69 € -

Baseus audio kaabel AUX 3.5mm 1m must hõbe
● Laos (30)3,41 € -

Baseus Yiven Lightning kaabel 180 cm 2A (punane)
● Laos (288)4,72 € -
Väljamüüdud 
Baseus Yiven audio kaabel USB-C kuni mini jack 3,5mm, 1.2m (must)
● Laost otsas4,72 €