Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 32” 4K OLED monitor 32GX870A-B
750,00 €
Tarne
32 ” | 3840 x 2160 pixels | 4K Ultra HD | 16:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 480 Hz | Pixel pitch 0.1814 x 0.1814 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 32GX870A-B |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDMI | Yes |
| Pivot | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 714.1 mm |
| Laius (alusega) | 714.1 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 9.8 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| VESA adaptiivse sünkroonimise tugi | Yes |
| Taustvalgustuse tüüp | RGB LED |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB toiteallikas kuni | 90 W |
| Ühik Arvutatud kaal | 14 |
| Ühik arvutatud maht | 0.508086 |
| Üksuse kasti laius | 0.54 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.97 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.97 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Stabilizer, Crosshair, Dual Mode |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -8 – 15° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -30 – 30° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 98.5% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| RMS nimivõimsus | 14 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 36 kWh |
| Sügavus (ilma aluseta) | 65 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 411.8 mm |
| Kuva diagonaal | 81.3 cm (32") |
| Sügavus (alust kasutades) | 249.8 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 620.9 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.1814 x 0.1814 mm |
| Toote netokaal | 9.8 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 33 kWh |
| DisplayPort versioon | 2.1 |
| Ekraani heledus (tipp) | 1300 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 275 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 79.9 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| FPS-i loendur | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 32GX870A |
| Mudeli nimi | 32GX870A-B |
| Nutikad režiimid | Energy saving |
| Pakendi kõrgus | 183 mm |
| Pakendi sügavus | 544 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| LED taustavalgus | Yes |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 480 Hz |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 973 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 13.9 kg |
| Kõlarite arv | 2 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Aku Gens Ace 5000mAh 44.4V 60/120C 12S1P
● Laost otsas238,21 € -

20 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt (sealhulgas Osmo Action 5 Pro, Insta360 Ace Pro 2) PKT18
● Laos (2)12,20 € -

Aku Gens Ace 5000mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (534)23,58 € -
Väljamüüdud 
Baseus (DGRAD-0G) Mugav Lugemise Mini Klipp Lamp (tumehall)
● Laost otsas10,49 € -

Nutikas pistik WiFi Gosund SP112 2xUSB, 16A, Tuya
● Laos (943)10,98 € -
Väljamüüdud 
6x VHB Puluz kleebiste komplekt Osmo Action / GoPro Hero / Insta360 One R jaoks.
● Laost otsas1,63 €

