Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Baseus (DGRAD-0G) Mugav Lugemise Mini Klipp Lamp (tumehall)
10,49 €
Tarne
Baseus Comfort Reading laualamp, klambriga (hall)
Baseus DGRAD-0G on usaldusväärne valgusallikas lugemiseks, joonistamiseks või arvutiga töötamiseks. Tänu kasutatud klambrile saab lamp hõlpsasti kinnitada valitud pinnale ning erinevad töörežiimid (kolm varianti) võimaldavad seda kohandada vastavalt teie nõudmistele. Veelgi enam, selle kompaktne disain tähendab, et see ei võta palju ruumi.

Mitmeotstarbeline
Lamp osutub ideaalseks igapäevaseks kasutamiseks. Tänu libisemisvastasele klambrile saab selle kinnitada lauale, lauakesele, raamatule või arvuti ekraanile. Lisaks võimaldab selle paindlik disain reguleerida valguse nurka vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.

Pikk tööaeg ühe laadimisega
Seade on varustatud 350 mAh laaditava akuga, mis tagab umbes 24 tunni tööaja (sõltuvalt valitud heledusest). Kaasaegsed LED-id iseloomustavad mitte ainult pikk eluiga, vaid ka madal energiatarve. Lisaks saab lampi mugavalt laadida micro USB kaabli abil, mis on pakendis kaasas. Pärast umbes 2-tunnist laadimist on lamp valmis edasiseks kasutamiseks.

Silmadele pehme valgus
Kasutage valgust mureta, kuna see genereerib pehme valguse, mille värvitemperatuur on 4000 K, mis sarnaneb loomuliku valgusega. Lisaks on võimalik valguse intensiivsust reguleerida puutetundliku paneeli abil, mis pakub kuni 3 valgustusrežiimi.

Kerge ja praktiline
Baseus Comfort Reading lamp kaalub 62 grammi ja ei võta teie laual palju ruumi. Samuti saate selle hõlpsasti reisile kaasa võtta, hoides seda oma käekotis või seljakotis. Baseus Comfort Reading võib teid saata praktiliselt igale poole.

| Tootja | Baseus |
|---|---|
| Nimi | Comfort Reading Mini Clip Lamp |
| Tootekood | DGRAD-0G |
| Materjal | ABS PC |
| Mõõtmed | 290 x 43.8 x 30 mm |
| Kaal | 62 g |
| Värv | Tumehall |
| Valguse värv | 4000K |
| Võimsus | 3 W |
| Aku maht | 350mAh |
| Sisendpinge | 5V |
Töötlemistemper
Seotud tooted
|





