Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Lexar 32GB DDR5-6000 RGB CL26 mälukomplekt
405,62 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 32 GB | CL 26 | 1.45 V | 288-pin DIMM
| Brand | LEXAR |
|---|---|
| MPN | LD5U16G60C26BR-RGD |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| Laius | 138.7 mm |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | RGB |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.23 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003488 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.155 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| CAS-i latentsus | 26 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 47.5 mm |
| Kõrgus | 8 mm |
| Mälu pinge | 1.45 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | LD5U16G60C26BR-RGD |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu andmeedastuskiirus | 6000 MT/s |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -

Darkflash B351 arvutikorpus
● Laos (209)19,92 € -

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 € -

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 €