Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Landi C20ProSE POS kassasüsteem 15″+10″
600,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (25)
Tootekood: 1432150
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | LANDI |
|---|---|
| MPN | 8591G C20PROSE |
| CPU | Qualcomm Octa-Core 2.4GHz |
| Operating System | Android |
| NFC | Yes |
| Traadita ühendused | Bluetooth/NFC/WiFi/WLAN |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04772 |
| Üksuse kasti laius | 0.291 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.4 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.41 |
| Puuteekraan | Yes |
| Sisemälu | 64 |
| Kategooria kood | DPO |
| Toote mudeli kood | 8591G |
| Toote netokaal | 5 |
| Mudel | C20PROSE |
| Natiivne eraldusvõime | 1920×1080 |
| Ekraani suurused | 15.6" |
| Mälu (RAM) | 4GB |
Seotud tooted
-

iMin randmerihm Swift 1
● Laos (30)7,97 € -

Kiire laadimine Magnetlaadija 2-in-1 Joyroom S-IW012 30W 1.5m (Valge)
● Laos (15)15,45 € -
Väljamüüdud 
Kiire laadimine USB-C Baseus Flash 240W 1m (must)
● Laost otsas19,51 € -

Urovo käerihm HS-DT50-03
● Laos (30)20,08 € -

Vention autohoidik iminapaga must
● Laos (14)6,20 € -

Joystick PXN-2119 PRO Lennujuhtimine
● Laos (6)65,45 €