Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Landi C20Pro POS kassasüsteem 15″
555,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1432147
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | LANDI |
|---|---|
| MPN | 8561R C20PRO |
| CPU | Qualcomm Octa-core, up to 2.4GHz |
| Operating System | Android |
| Traadita ühendused | Bluetooth/WLAN |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04796 |
| Üksuse kasti laius | 0.291 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.402 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.41 |
| Puuteekraan | Yes |
| Kategooria kood | DPO |
| Kaasas olevad tarvikud | 80mm Thermal Printer |
| Toote mudeli kood | 8561R C20PRO |
| Kõlarid | Yes |
| Mõõtmed | 23.5cm x 36cm x 36cm |
| Toote netokaal | 5 |
| Mudel | C20PRO |
| Natiivne eraldusvõime | 1920×1080 |
| Ekraani suurused | 15.6" |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
iMin POS käepide Lark 1 I24P01 Handle
● Laost otsas31,11 € -
Väljamüüdud 
iMin POS aku Lark 1 ML1-11B
● Laost otsas28,63 € -
-12% 
iMin POS seinakinnitus Crane 1 I23I01VESA
● Laos (6)25,53 €Algne hind oli: 25,53 €.22,58 €Current price is: 22,58 €. -

Superfire G19-S taskuvalgusti – heleduse reguleerimine
● Laos (171)13,01 € -

iMin POS häll Swift 1 Pro I23M03C
● Laos (19)26,51 € -
Väljamüüdud 
Kiire laadimine USB-C Baseus Flash 240W 1m (must)
● Laost otsas19,51 €