Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston Fury Beast RGB EXPO 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
846,01 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 30 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF560C30BBEK2-64 |
| ECC | No |
| JEDEC standard | Yes |
| On-Die ECC | Yes |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 6.62 mm |
| Kaal | 69.18 g |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes, 1.0 |
| Taustavalgus | No |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000144 |
| Üksuse kasti laius | 0.01 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 30 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 133.3 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 25 pc(s) |
| Plii katmine | Gold |
| Kõrgus | 34.9 mm |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | KF560C30BBEK2-64 |
| Pakendi kõrgus | 171.4 mm |
| Pakendi sügavus | 14 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 311.1 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 203.2 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 2.75 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 101.6 mm |
| Pakendi laius | 95.2 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Paki kaal | 101.72 g |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu andmeedastuskiirus | 6000 MT/s |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 €