Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston Fury Beast RGB 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
824,19 € Algne hind oli: 824,19 €.470,00 €Current price is: 470,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 36 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF560C36BBE2K2-64 |
| ECC | No |
| On-Die ECC | Yes |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 6.6 mm |
| Kaal | 32.4 g |
| Taustavalgus | No |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002494 |
| Üksuse kasti laius | 0.095 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 36 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 133.4 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 25 pc(s) |
| Plii katmine | Gold |
| Kõrgus | 34.9 mm |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | KF560C36BBE2K2-64 |
| Pakendi kõrgus | 171.5 mm |
| Pakendi sügavus | 14 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 311.1 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 203.2 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 2.75 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 101.6 mm |
| Pakendi laius | 95.3 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Paki kaal | 101.7 g |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu andmeedastuskiirus | 6000 MT/s |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -

Darkflash B351 arvutikorpus
● Laos (209)19,92 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 €