Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston Fury Beast White RGB 64GB DDR5-5200 mälukomplekt
840,06 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 40 | 1.25 V | 288-pin DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF552C40BWAK4-64 |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| JEDEC standard | Yes |
| On-Die ECC | Yes |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| SPD latency | 39 |
| SPD profile | Yes |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Laius | 7.11 mm |
| Kaal | 169.52 g |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.24 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002423/0.00051 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.17 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 133.3 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| SPD pinge | 1.1 V |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 7 pc(s) |
| Plii katmine | Gold |
| Kõrgus | 42.2 mm |
| Mälu pinge | 1.25 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Pakendi kõrgus | 171.4 mm |
| Pakendi sügavus | 25.4 mm |
| Mooduli konfiguratsioon | 2048M x 64 |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 254 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 181.6 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 2.04 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 147.3 mm |
| Pakendi laius | 121.9 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 4 x 16 GB |
| Paki kaal | 263.57 g |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälukanalid | Quad-channel |
| Programmeerimispinge (VPP) | 1.8 V |
| Mälu andmeedastuskiirus | 5200 MT/s |
| Mälu edetabel | 1 |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -
Väljamüüdud 
Darkflash A290 arvutikorpus (must)
● Laost otsas21,54 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 €