Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston Fury Beast 64GB DDR4-3200 mälukomplekt
842,04 € Algne hind oli: 842,04 €.280,00 €Current price is: 280,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR4 | 64 GB | CL 16 | 1.2 V | 288-pin DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF432C16BBK2/64 |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0, Yes |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Laius | 7.2 mm |
| Kaal | 69.52 g |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.105 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002423 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.095 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| CAS-i latentsus | 16 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 133.3 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 25 pc(s) |
| Plii katmine | Gold |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| Kõrgus | 34.1 mm |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Pakendi kõrgus | 171.4 mm |
| Pakendi sügavus | 14 mm |
| Mooduli konfiguratsioon | 4096M x 64 |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 311.1 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 203.2 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 2.63 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 101.6 mm |
| Pakendi laius | 95.2 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Paki kaal | 96.69 g |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Programmeerimispinge (VPP) | 2.5 V |
| Mälu andmeedastuskiirus | 3200 MT/s |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DK210 Graffiti arvutikorpus (must)
● Laos (11)35,37 € -

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 €