Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Trident Z5 RGB 64GB DDR5-6400 mälukomplekt
877,62 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (5)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 6400 MHz | CL 32 | 1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.179 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000324 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 32 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Mudel | F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK |
| Mälu kella kiirus | 6400 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Darkflash DK210 Graffiti arvutikorpus (must)
● Laos (11)35,37 €