Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Ripjaws S5 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
843,86 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 36 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3636F32GX2-RS5K |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00033 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 36 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Kõrgus | 33 mm |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mudel | F5-6000J3636F32GX2-RS5K |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu andmeedastuskiirus | 6000 MT/s |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Aquarius akrüülarvutikorpus
● Laost otsas29,67 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DS900 arvutikorpus (valge)
● Laost otsas49,59 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 €