Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Trident Z5 RGB Black 32GB DDR5-6000 mälukomplekt
437,87 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (30)
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 36 | 1.35/1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Various |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.18 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003465 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.165 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 36 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| Mälu pinge | 1.1,1.35 V |
| Mudel | F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -

Darkflash DK210 Graffiti arvutikorpus (must)
● Laos (11)35,37 € -

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 €