Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Trident Z5 Neo RGB CL30 32GB DDR5-6000 mälukomplekt
421,93 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (9)
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 30 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR |
| ECC | No |
| SPD profile | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes, 1.0 |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.19 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000308 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 30 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mudel | F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 € -
Väljamüüdud 
Darkflash A290 arvutikorpus (must)
● Laost otsas21,54 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 €