Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

G.Skill Trident Z5 Royal Neo Silver 32GB DDR5-6000 mälukomplekt
463,18 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 28 | 1.1/1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J2836G16GX2-TR5NS |
| ECC | No |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.25 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0006195 |
| Üksuse kasti laius | 0.025 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.177 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.14 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 28 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Plii katmine | Gold |
| Mälu pinge | 1.1,1.4 V |
| Mudel | F5-6000J2836G16GX2-TR5NS |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 €