Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

EcoFlow RAPID magnetiline powerbank, 5000mAh, (must).
45,53 €
Tarne
EcoFlow RAPID magnetiline powerbank, 5000mAh (must).
EcoFlow RAPID magnetiline powerbank pakub 5000mAh mahutavust. Selle abil laadite oma seadmeid nii juhtmega (30W) kui ka juhtmevabalt (15W). Teie käsutuses on USB-C port ja integreeritud USB-C kaabel. Seade toetab populaarseid laadimisprotokolle, nagu PD, QC ja PPS, võimaldades energiat kiiresti ja ohutult uuendada.
Kiire juhtmega laadimine
EcoFlow RAPID-l on USB-C port ja integreeritud USB-C kaabel, mis võimaldab 30W kiiret laadimist. Laadimisaeg on muljetavaldavalt lühike – 12 minutit on piisav, et aku tase jõuaks 30%-ni, 29 minutit tagab 70% ja täislaadimine võtab vaid 55 minutit. Laadimisprotokollide nagu PD, QC, PPS, FCP, SCP ja UFCS tugi tagab suure ühilduvuse erinevate seadmetega.
Juhtmevaba mugavus
Seal on ka juhtmevaba laadimise võimalus 15W võimsusega. EcoFlow RAPID powerbank toetab Qi1.0 (5W) tehnoloogiat ja uuemat Qi2.0 (15W) versiooni, mis sobib iPhone’i mudelitele alates 13. seeriast. See muudab Apple’i seadmete laadimise veelgi tõhusamaks – vaid 44 minutiga saavutab iPhone 15 laadimistase 50%.
Alati käepärast
EcoFlow RAPID powerbanki mõõtmed on 108 x 70 x 13.9 mm ja see kaalub vähem kui 165 g. Seega saate selle mugavalt oma kotti või taskusse panna, muretsemata liigse kaalu pärast. 5000 mAh mahutavus tagab usaldusväärse toe isegi reisides.
| Tootja | EcoFlow |
|---|---|
| mudel | RAPID |
| Värv | must |
| Aku tüüp | liitium-kobalt |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Sadamad | C1: integreeritud USB-C kaabel (sisend/väljund) / C2: USB-C port (sisend/väljund). |
| Sisendvõimsus juhtmega laadimiseks | 30W |
| Laadimisaeg | 12 min – 30% / 29 min – 70% / 55 min – 100% |
| Juhtmega laadimise väljundvõimsus | 30W |
| Toetatud protokollid juhtmega laadimiseks | PD, QC, PPS, FCP, SCP, UFCS |
| Juhtmevaba laadimise väljundvõimsus | 15W |
| Toetatud juhtmevaba laadimise protokollid | Qi1.0 (5W, Android) / Qi2.0 (15W, iPhone 13 ja uuemad) |
| Juhtmevaba laadimise aeg | 44 minutit, et laadida i
Seotud tooted
|





