Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Powerbank OS-Baseus Compact IP 5000mAh 20W (roosa)
24,80 €
Tarne
OS-Baseus Compact IP 5000mAh 20W Powerbank (roosa)
Ärge laske oma telefoni madalatel akutasemetel katkestada olulisi hetki! Baseus powerbankiga on teie seadmed alati täielikult valmis. 5000 mAh ja 20W võimsusega on see hädavajalik energiaallikas igas olukorras. Varustatud Lightning-ühendusega, pakub see mitmekihilist kaitset kõigile teie seadmetele.
Ohutus esikohal
Baseus Compact pakub 8 kihti ohutuskaitset. Teie seadmed on kaitstud ülekuumenemise, ülekoormuse, ülemahitamise ja muude ohtlike olukordade eest, andes teile meelerahu nende kasutamisel.
Universaalne ühilduvus
Kasutate Baseus Compacti kahel viisil. Powerbank on varustatud integreeritud Lightning-ühendusega, mis võimaldab teil laadida oma iPhone 14 Pro kuni 55% umbes 30 minutiga. Samuti saate kasutada USB-C kuni USB-C kaablit (kaasas), et taastada oma iPhone 15 Pro aku 57% umbes 30 minutiga.
Kaks suunda kiire laadimine
Seade toetab kahepoolselt kiiret laadimist – sisendlaadimisega 18W (umbes 1 h 47 min) ja väljundlaadimisega 20W. See tähendab, et nii powerbanki enda laadimine kui ka sellele ühendatud seadme laadimine toimub kiirel tempol.
Elegantne disain, maksimaalne funktsionaalsus
Vaatamata oma tohutule võimsusele paistab powerbank silma kompaktsete mõõtmete (80 × 40.2 × 25.6 mm) ja kerge disainiga (umbes 100g). See on ideaalne kaaslane reisidel, võtab vähe ruumi ja saate seda alati endaga kaasas kanda.
Komplektis:
- Powerbank
- USB-C kuni USB-C kaabel
| Tootja | Baseus |
|---|---|
| Tootekood | P10068307413-00 |
| Värv | Roosa |
| Kaal | Umbes 100g (ilma pakendita) |
| Toote suurus | 80 x 40.2 x 25.6mm |
| Aku mahtuvus | 5000mAh/18Wh |
| Type-C/Type-C sisend | 5V=2.4A; 9V=2A; 12V=1.5A |
| Väljund Type-C/Type-C | 5V=2.4A; 9V=2.22A; 12V=1.5A |
| Lightning väljund | 5V=2.4A; 9V=2.22A |
| Type-C + Lightning väljund | 5V=2.4A |
| Kokku väljund | 5V=2.4A
Seotud tooted
|





