Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Crucial Pro OC 64GB DDR5-6000 mälukomplekt valge
717,46 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (3)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 40 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CP2K32G60C40U5W |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002498 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.185 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 € -

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 €