Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Crucial 64GB DDR5-5600 mälu
582,01 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CT64G56C46U5 |
| On-Die ECC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 4.95E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.055 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash B351 arvutikorpus
● Laos (209)19,92 € -
Väljamüüdud 
Darkflash A290 arvutikorpus (must)
● Laost otsas21,54 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DS900 arvutikorpus (valge)
● Laost otsas49,59 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 €